• Anthony de Mello Er zijn twee vormen van egoïsme. De eerste is als ik mezelf het genoegen doe om mezelf een genoegen te doen. De tweede is als ik mezelf het genoegen doe om anderen een genoegen te doen.
    Anthony de Mello
    Indiaas priester, schrijver en psychotherapeut 1931-1987
    - +
    +2
Laden...
Anthony de Mello - Er zijn twee vormen van egoïsme. De eerste is als ik mezelf het genoegen doe om mezelf een genoegen te doen. De tweede is als ik mezelf het genoegen doe om anderen een genoegen te doen.
Er zijn twee vormen van egoïsme. De eerste is als ik mezelf het genoegen doe om mezelf een genoegen te doen. De tweede is als ik mezelf het genoegen doe om anderen een genoegen te doen. van : Anthony de Mello
X
sun-over-waterfall forest hills-sunrise lake-forest mountains-with-lake plant-drops purple-flower river-forest road-with-clouds sky-stars straat-stad yellow-wheat z-love-children-sun z-love-geliefdes-zon z-love-hands-sun z-love-hands z-love-leaves z-love-parijs z-love-small-hearts z-love-zwanen

Lettergrootte:

20 px 24 px 28 px 32 px 40 px 48 px

Lettertype:

Arial TNR Verdana Courier New Comic Monospace

Kleur:

Wit Blauw Rood Geel Groen Zwart

Schaduw:

Geen Wit Zwart
sun-over-waterfall Er zijn twee vormen van egoïsme. De eerste is als ik mezelf het genoegen doe om mezelf een genoegen te doen. De tweede is als ik mezelf het genoegen doe om anderen een genoegen te doen.
- Anthony de Mello Citaten.NET