Citaten.net Premium

Het Citaten.Net Premium-abonnement is ontwikkeld als reactie op de opkomst van adblockers en AI. Met dit betaalde abonnement krijgt u onder andere een advertentievrije website, kunt u citaten opslaan, de bron van een citaat bekijken en profiteert u van nog veel meer extra functies. U kunt al lid worden vanaf € 3,- voor een maand.

Aanmelden of inloggen:

Inloggen

Aanmelden

Informatie:

Over Citaten.net Premium

  • Boris Johnson Ik heb evenveel kans om premier te worden als door een frisbee onthoofd te worden of om Elvis te vinden.
    Origineel: I have as much chance of becoming Prime Minister as of being decapitated by a frisbee or of finding Elvis.
    Bron: Daily Mail 22-07-2003
    Boris Johnson
    Brits politicus, historicus, schrijver en journalist 1964-

    U kunt niet reageren, alleen ingelogde leden met een abonnement kunnen comments bij een citaat plaatsen.
    Meld u aan of log in.

    - +
    +1
Laden...
Boris Johnson - Ik heb evenveel kans om premier te worden als door een frisbee onthoofd te worden of om Elvis te vinden.
Ik heb evenveel kans om premier te worden als door een frisbee onthoofd te worden of om Elvis te vinden. van : Boris Johnson
X
river-forest forest hills-sunrise lake-forest mountains-with-lake plant-drops purple-flower road-with-clouds sky-stars straat-stad sun-over-waterfall yellow-wheat z-love-children-sun z-love-geliefdes-zon z-love-hands-sun z-love-hands z-love-leaves z-love-parijs z-love-small-hearts z-love-zwanen

Lettergrootte:

20 px 24 px 28 px 32 px 40 px 48 px

Lettertype:

Arial TNR Verdana Courier New Comic Monospace

Kleur:

Wit Blauw Rood Geel Groen Zwart

Schaduw:

Geen Wit Zwart
river-forest Ik heb evenveel kans om premier te worden als door een frisbee onthoofd te worden of om Elvis te vinden.
- Boris Johnson Citaten.NET