Citaten.net Premium

Het Citaten.Net Premium-abonnement is ontwikkeld als reactie op de opkomst van adblockers en AI. Met dit betaalde abonnement krijgt u onder andere een advertentievrije website, kunt u citaten opslaan, de bron van een citaat bekijken en profiteert u van nog veel meer extra functies. U kunt al lid worden vanaf € 3,- voor een maand.

Aanmelden of inloggen:

Inloggen

Aanmelden

Informatie:

Over Citaten.net Premium

  • Doris Lessing Bedenk dat het boek dat jou verveelt als je twintig of dertig bent, juist deuren voor je opent als je veertig of vijftig bent - en andersom. Lees een boek niet als het niet het juiste moment voor jou is.
    Origineel: Remember that the book which bores you when you are twenty or thirty will open doors for you when you are forty or fifty - and vise versa. Don’t read a book out of its right time for you.
    Bron: The Golden Notebook (1962) p.xviii
    Doris Lessing
    Brits schrijfster en Nobelprijswinnaar literatuur (2007) 1919-2013

    U kunt niet reageren, alleen ingelogde leden met een abonnement kunnen comments bij een citaat plaatsen.
    Meld u aan of log in.

    - +
    +1
Doris Lessing - Bedenk dat het boek dat jou verveelt als je twintig of dertig bent, juist deuren voor je opent als je veertig of vijftig bent - en andersom. Lees een boek niet als het niet het juiste moment voor jou is.
Bedenk dat het boek dat jou verveelt als je twintig of dertig bent, juist deuren voor je opent als je veertig of vijftig bent - en andersom. Lees een boek niet als het niet het juiste moment voor jou is. van : Doris Lessing
X
road-with-clouds forest hills-sunrise lake-forest mountains-with-lake plant-drops purple-flower river-forest sky-stars straat-stad sun-over-waterfall yellow-wheat z-love-children-sun z-love-geliefdes-zon z-love-hands-sun z-love-hands z-love-leaves z-love-parijs z-love-small-hearts z-love-zwanen

Lettergrootte:

20 px 24 px 28 px 32 px 40 px 48 px

Lettertype:

Arial TNR Verdana Courier New Comic Monospace

Kleur:

Wit Blauw Rood Geel Groen Zwart

Schaduw:

Geen Wit Zwart
road-with-clouds Bedenk dat het boek dat jou verveelt als je twintig of dertig bent, juist deuren voor je opent als je veertig of vijftig bent - en andersom. Lees een boek niet als het niet het juiste moment voor jou is.
- Doris Lessing Citaten.NET