• Dorothy Dix In negen van de tien gevallen is het meisje, dat achter de toonbank staat, vrolijker en opgewekter en heeft meer plezier in het leven, dan haar rijke zuster vóór de toonbank zonder werk en zonder levensdoel.
    Dorothy Dix
    Amerikaans journaliste (ps. van Elizabeth M. Gilmer) 1861-1951
    - +
    +5
Laden...
Dorothy Dix - In negen van de tien gevallen is het meisje, dat achter de toonbank staat, vrolijker en opgewekter en heeft meer plezier in het leven, dan haar rijke zuster vóór de toonbank zonder werk en zonder levensdoel.
In negen van de tien gevallen is het meisje, dat achter de toonbank staat, vrolijker en opgewekter en heeft meer plezier in het leven, dan haar rijke zuster vóór de toonbank zonder werk en zonder levensdoel. van : Dorothy Dix
X
yellow-wheat forest hills-sunrise lake-forest mountains-with-lake plant-drops purple-flower river-forest road-with-clouds sky-stars straat-stad sun-over-waterfall z-love-children-sun z-love-geliefdes-zon z-love-hands-sun z-love-hands z-love-leaves z-love-parijs z-love-small-hearts z-love-zwanen

Lettergrootte:

20 px 24 px 28 px 32 px 40 px 48 px

Lettertype:

Arial TNR Verdana Courier New Comic Monospace

Kleur:

Wit Blauw Rood Geel Groen Zwart

Schaduw:

Geen Wit Zwart
yellow-wheat In negen van de tien gevallen is het meisje, dat achter de toonbank staat, vrolijker en opgewekter en heeft meer plezier in het leven, dan haar rijke zuster vóór de toonbank zonder werk en zonder levensdoel.
- Dorothy Dix Citaten.NET