Citaten.net Premium

Aanmelden of inloggen:

Inloggen

Aanmelden

Informatie:

Over Citaten.net Premium

  • Félix Lope de Vega En ik heb orde aangebracht in mijn leven, voor zover het gepast was orde aan te brengen in mijn wanorde.
    Bron: In: : Gabriel García Márquez - Leven om het te vertellen
    Félix Lope de Vega
    Spaans toneelschrijver en dichter 1562-1635

    U kunt niet reageren, alleen ingelogde leden met een abonnement kunnen comments bij een citaat plaatsen.
    Meld u aan of log in.

    - +
     0
Laden...
Félix Lope de Vega - En ik heb orde aangebracht in mijn leven, voor zover het gepast was orde aan te brengen in mijn wanorde.
En ik heb orde aangebracht in mijn leven, voor zover het gepast was orde aan te brengen in mijn wanorde. van : Félix Lope de Vega
X
purple-flower forest hills-sunrise lake-forest mountains-with-lake plant-drops river-forest road-with-clouds sky-stars straat-stad sun-over-waterfall yellow-wheat z-love-children-sun z-love-geliefdes-zon z-love-hands-sun z-love-hands z-love-leaves z-love-parijs z-love-small-hearts z-love-zwanen

Lettergrootte:

20 px 24 px 28 px 32 px 40 px 48 px

Lettertype:

Arial TNR Verdana Courier New Comic Monospace

Kleur:

Wit Blauw Rood Geel Groen Zwart

Schaduw:

Geen Wit Zwart
purple-flower En ik heb orde aangebracht in mijn leven, voor zover het gepast was orde aan te brengen in mijn wanorde.
- Félix Lope de Vega Citaten.NET