• Heinrich von Treitschke Gelijkheid is een betekenisloos begrip, het kan dezelfde slavernij van iedereen betekenen als gelijke vrijheid van iedereen.
    Origineel: Die Gleichheit ist ein inhaltsloser Begriff, sie kann ebensowohl bedeuten gleiche Knechtschaft aller wie gleiche Freiheit aller.
    Bron: Freiheit und königthum
    Heinrich von Treitschke
    Duits historicus 1834-1896
    Heinrich von Treitschke
    - +
    +2
Heinrich von Treitschke - Gelijkheid is een betekenisloos begrip, het kan dezelfde slavernij van iedereen betekenen als gelijke vrijheid van iedereen.
Gelijkheid is een betekenisloos begrip, het kan dezelfde slavernij van iedereen betekenen als gelijke vrijheid van iedereen. van: Heinrich von Treitschke
X

Lettergrootte:

20 px 24 px 28 px 32 px 40 px 48 px

Lettertype:

Arial TNR Verdana Courier New Comic Monospace

Kleur:

Wit Blauw Rood Geel Groen Zwart

Schaduw:

Geen Wit Zwart
Gelijkheid is een betekenisloos begrip, het kan dezelfde slavernij van iedereen betekenen als gelijke vrijheid van iedereen.
- Heinrich von Treitschke
Citaten.NET