• Johann Winckelmann De vrije tijd die ik heb gekregen, is een van de grootste zegeningen die me in staat hebben gesteld het goddelijke lot te vinden.
    Origineel: Die mir gegönnte Muße ist eine der größten Glückseligkeiten, die mich das göttliche Geschick hat finden lassen.
    Bron: Ausgewählte Schriften
    Johann Winckelmann
    Duits archeoloog en kunsttheoreticus 1717-1768
    - +
    +1
Johann Winckelmann - De vrije tijd die ik heb gekregen, is een van de grootste zegeningen die me in staat hebben gesteld het goddelijke lot te vinden.
De vrije tijd die ik heb gekregen, is een van de grootste zegeningen die me in staat hebben gesteld het goddelijke lot te vinden. van : Johann Winckelmann
X
purple-flower forest hills-sunrise lake-forest mountains-with-lake plant-drops river-forest road-with-clouds sky-stars straat-stad sun-over-waterfall yellow-wheat z-love-children-sun z-love-geliefdes-zon z-love-hands-sun z-love-hands z-love-leaves z-love-parijs z-love-small-hearts z-love-zwanen

Lettergrootte:

20 px 24 px 28 px 32 px 40 px 48 px

Lettertype:

Arial TNR Verdana Courier New Comic Monospace

Kleur:

Wit Blauw Rood Geel Groen Zwart

Schaduw:

Geen Wit Zwart
purple-flower De vrije tijd die ik heb gekregen, is een van de grootste zegeningen die me in staat hebben gesteld het goddelijke lot te vinden.
- Johann Winckelmann Citaten.NET