• John Herschel Voor de filosoof is er in de natuur geen object onbelangrijk of onbeduidend. Van de minste verschijnselen in de natuur kan hij de grootste lessen leren.
    Origineel: To the natural philosopher there is no natural object unimportant or trifling. From the least of nature's works he may learn the greatest lessons.
    Bron: A Preliminary Discourse on the Study of Natural Philosophy (1831)
    John Herschel
    Engels wiskundige en astronoom 1792-1871
    - +
     0
Laden...
John Herschel - Voor de filosoof is er in de natuur geen object onbelangrijk of onbeduidend. Van de minste verschijnselen in de natuur kan hij de grootste lessen leren.

Bekijk alle citaten van John Herschel

Trefwoorden in deze citaten:

Vergelijkbare auteurs

Voor de filosoof is er in de natuur geen object onbelangrijk of onbeduidend. Van de minste verschijnselen in de natuur kan hij de grootste lessen leren. van : John Herschel
X
road-with-clouds forest hills-sunrise lake-forest mountains-with-lake plant-drops purple-flower river-forest sky-stars straat-stad sun-over-waterfall yellow-wheat z-love-children-sun z-love-geliefdes-zon z-love-hands-sun z-love-hands z-love-leaves z-love-parijs z-love-small-hearts z-love-zwanen

Lettergrootte:

20 px 24 px 28 px 32 px 40 px 48 px

Lettertype:

Arial TNR Verdana Courier New Comic Monospace

Kleur:

Wit Blauw Rood Geel Groen Zwart

Schaduw:

Geen Wit Zwart
road-with-clouds Voor de filosoof is er in de natuur geen object onbelangrijk of onbeduidend. Van de minste verschijnselen in de natuur kan hij de grootste lessen leren.
- John Herschel Citaten.NET