• John Steinbeck Er is nooit iets gecreëerd door twee mensen. Er komen geen goede samenwerkingen voor, niet in de muziek, niet in poëzie, niet in wiskunde en niet in de wijsbegeerte.
    Bron: Ten oosten van Eden H. 13
    John Steinbeck
    Amerikaans auteur en Nobelprijswinnaar literatuur (1962) 1902-1968
    - +
    +1
John Steinbeck - Er is nooit iets gecreëerd door twee mensen. Er komen geen goede samenwerkingen voor, niet in de muziek, niet in poëzie, niet in wiskunde en niet in de wijsbegeerte.
Er is nooit iets gecreëerd door twee mensen. Er komen geen goede samenwerkingen voor, niet in de muziek, niet in poëzie, niet in wiskunde en niet in de wijsbegeerte. van : John Steinbeck
X
river-forest forest hills-sunrise lake-forest mountains-with-lake plant-drops purple-flower road-with-clouds sky-stars straat-stad sun-over-waterfall yellow-wheat z-love-children-sun z-love-geliefdes-zon z-love-hands-sun z-love-hands z-love-leaves z-love-parijs z-love-small-hearts z-love-zwanen

Lettergrootte:

20 px 24 px 28 px 32 px 40 px 48 px

Lettertype:

Arial TNR Verdana Courier New Comic Monospace

Kleur:

Wit Blauw Rood Geel Groen Zwart

Schaduw:

Geen Wit Zwart
river-forest Er is nooit iets gecreëerd door twee mensen. Er komen geen goede samenwerkingen voor, niet in de muziek, niet in poëzie, niet in wiskunde en niet in de wijsbegeerte.
- John Steinbeck Citaten.NET