• Machiavelli Iemand die macht uitoefent moet voor twee dingen bang zijn: voor binnenlands gevaar van de kant van zijn onderdanen, en voor buitenlands gevaar van de kant van vreemde mogendheden.
    Origineel: Perché uno principe debbe avere dua paure: una dentro, per conto de’ suddi ti; l’altra di fuora, per conto de’ potentati esterni.
    Bron: Il Principe XIX
    Machiavelli
    Florentijns staatsfilosoof 1469-1527
    - +
    +7
Laden...
Machiavelli - Iemand die macht uitoefent moet voor twee dingen bang zijn: voor binnenlands gevaar van de kant van zijn onderdanen, en voor buitenlands gevaar van de kant van vreemde mogendheden.
Iemand die macht uitoefent moet voor twee dingen bang zijn: voor binnenlands gevaar van de kant van zijn onderdanen, en voor buitenlands gevaar van de kant van vreemde mogendheden. van : Machiavelli