Citaten.net Premium

Het Citaten.Net Premium-abonnement is ontwikkeld als reactie op de opkomst van adblockers en AI. Met dit betaalde abonnement krijgt u onder andere een advertentievrije website, kunt u citaten opslaan, de bron van een citaat bekijken en profiteert u van nog veel meer extra functies. U kunt al lid worden vanaf € 3,- voor een maand.

Aanmelden of inloggen:

Inloggen

Aanmelden

Informatie:

Over Citaten.net Premium

  • Mignon McLaughlin Zowel in het theater als in het echte leven verkiezen we een schurk met humor boven een held zonder.
    Origineel: In the theatre, as in life, we prefer a villain with a sense of humor to a hero without one.
    Bron: The Complete Neurotic's Notebook (1981)
    Mignon McLaughlin
    Amerikaans auteur en journalist 1913-1983

    U kunt niet reageren, alleen ingelogde leden met een abonnement kunnen comments bij een citaat plaatsen.
    Meld u aan of log in.

    - +
    +3
Laden...
Mignon McLaughlin - Zowel in het theater als in het echte leven verkiezen we een schurk met humor boven een held zonder.
Zowel in het theater als in het echte leven verkiezen we een schurk met humor boven een held zonder. van : Mignon McLaughlin
X
forest hills-sunrise lake-forest mountains-with-lake plant-drops purple-flower river-forest road-with-clouds sky-stars straat-stad sun-over-waterfall yellow-wheat z-love-children-sun z-love-geliefdes-zon z-love-hands-sun z-love-hands z-love-leaves z-love-parijs z-love-small-hearts z-love-zwanen

Lettergrootte:

20 px 24 px 28 px 32 px 40 px 48 px

Lettertype:

Arial TNR Verdana Courier New Comic Monospace

Kleur:

Wit Blauw Rood Geel Groen Zwart

Schaduw:

Geen Wit Zwart
forest Zowel in het theater als in het echte leven verkiezen we een schurk met humor boven een held zonder.
- Mignon McLaughlin Citaten.NET