Citaten.net Premium

Het Citaten.Net Premium-abonnement is ontwikkeld als reactie op de opkomst van adblockers en AI. Met dit betaalde abonnement krijgt u onder andere een advertentievrije website, kunt u citaten opslaan, de bron van een citaat bekijken en profiteert u van nog veel meer extra functies. U kunt al lid worden vanaf € 3,- voor een maand.

Aanmelden of inloggen:

Inloggen

Aanmelden

Informatie:

Over Citaten.net Premium

  • Samuel Beckett James Joyce was een synthesizer en probeerde zoveel mogelijk binnen te halen. Ik ben een analysator en probeer zoveel mogelijk weg te laten.
    Origineel: James Joyce was a synthesizer, trying to bring in as much as he could. I am an analyzer, trying to leave out as much as I can.
    Samuel Beckett
    Iers-Frans schrijver en Nobelprijswinnaar literatuur (1969) 1906-1989

    U kunt niet reageren, alleen ingelogde leden met een abonnement kunnen comments bij een citaat plaatsen.
    Meld u aan of log in.

    - +
     0
Laden...
Samuel Beckett - James Joyce was een synthesizer en probeerde zoveel mogelijk binnen te halen. Ik ben een analysator en probeer zoveel mogelijk weg te laten.
James Joyce was een synthesizer en probeerde zoveel mogelijk binnen te halen. Ik ben een analysator en probeer zoveel mogelijk weg te laten. van : Samuel Beckett
X
plant-drops forest hills-sunrise lake-forest mountains-with-lake purple-flower river-forest road-with-clouds sky-stars straat-stad sun-over-waterfall yellow-wheat z-love-children-sun z-love-geliefdes-zon z-love-hands-sun z-love-hands z-love-leaves z-love-parijs z-love-small-hearts z-love-zwanen

Lettergrootte:

20 px 24 px 28 px 32 px 40 px 48 px

Lettertype:

Arial TNR Verdana Courier New Comic Monospace

Kleur:

Wit Blauw Rood Geel Groen Zwart

Schaduw:

Geen Wit Zwart
plant-drops James Joyce was een synthesizer en probeerde zoveel mogelijk binnen te halen. Ik ben een analysator en probeer zoveel mogelijk weg te laten.
- Samuel Beckett Citaten.NET