• Thucydides Die gevaren zijn het zeldzaamst, die bij mislukking het minst schaden, en bij succes het grootste voordeel brengen.
    Thucydides
    Grieks historicus en legeraanvoerder 460-400 v. Chr.
    - +
    +1
Laden...
Thucydides - Die gevaren zijn het zeldzaamst, die bij mislukking het minst schaden, en bij succes het grootste voordeel brengen.
Die gevaren zijn het zeldzaamst, die bij mislukking het minst schaden, en bij succes het grootste voordeel brengen. van : Thucydides
X
purple-flower forest hills-sunrise lake-forest mountains-with-lake plant-drops river-forest road-with-clouds sky-stars straat-stad sun-over-waterfall yellow-wheat z-love-children-sun z-love-geliefdes-zon z-love-hands-sun z-love-hands z-love-leaves z-love-parijs z-love-small-hearts z-love-zwanen

Lettergrootte:

20 px 24 px 28 px 32 px 40 px 48 px

Lettertype:

Arial TNR Verdana Courier New Comic Monospace

Kleur:

Wit Blauw Rood Geel Groen Zwart

Schaduw:

Geen Wit Zwart
purple-flower Die gevaren zijn het zeldzaamst, die bij mislukking het minst schaden, en bij succes het grootste voordeel brengen.
- Thucydides Citaten.NET