• Tony Robbins Grijp de kans om van je fouten te leren: zoek de oorzaak van je probleem en los het op. Probeer niet perfect te zijn; wees enkel een uitstekend voorbeeld wat het is om mens te zijn.
    Origineel: Take the opportunity to learn from your mistakes: find the cause of your problem and eliminate it. Don't try to be perfect; just be an excellent example of being human.
    Tony Robbins
    Amerikaanse coach, spreker en schrijver (geb. Anthony J. Mahavorick) 1960-
    - +
    +1
Laden...
Tony Robbins - Grijp de kans om van je fouten te leren: zoek de oorzaak van je probleem en los het op. Probeer niet perfect te zijn; wees enkel een uitstekend voorbeeld wat het is om mens te zijn.
Grijp de kans om van je fouten te leren: zoek de oorzaak van je probleem en los het op. Probeer niet perfect te zijn; wees enkel een uitstekend voorbeeld wat het is om mens te zijn. van : Tony Robbins