Citaten.net Premium

Het Citaten.Net Premium-abonnement is ontwikkeld als reactie op de opkomst van adblockers en AI. Met dit betaalde abonnement krijgt u onder andere een advertentievrije website, kunt u citaten opslaan, de bron van een citaat bekijken en profiteert u van nog veel meer extra functies. U kunt al lid worden vanaf € 3,- voor een maand.

Aanmelden of inloggen:

Inloggen

Aanmelden

Informatie:

Over Citaten.net Premium

  • W. N. P. Barbellion Tijdens een wandeling of verdiept in een boek of in een omhelzing, word ik ineens wakker met een grote verbazing over alles. Het simpele feit van het bestaan verlamt me. Het leven is zo ongelooflijk dat het enige wat ik nog kan doen is blijven liggen en enkel kan ademen.
    Origineel: During a walk or in a book or in the middle of an embrace, suddenly I awake to a stark amazement at everything. The bare fact of existence paralyses me- holds my mind in mortmain. To be alive is so incredible that all I do is to lie still and merely breathe
    Bron: The Journal of a Disappointed Man (1919)
    W. N. P. Barbellion
    Engels dagboekschrijver (ps van Bruce F. Cummings) 1889-1919

    U kunt niet reageren, alleen ingelogde leden met een abonnement kunnen comments bij een citaat plaatsen.
    Meld u aan of log in.

    - +
    +1
W. N. P. Barbellion - Tijdens een wandeling of verdiept in een boek of in een omhelzing, word ik ineens wakker met een grote verbazing over alles. Het simpele feit van het bestaan verlamt me.  Het leven is zo ongelooflijk dat het enige wat ik nog kan doen is blijven liggen en enkel kan ademen.
Tijdens een wandeling of verdiept in een boek of in een omhelzing, word ik ineens wakker met een grote verbazing over alles. Het simpele feit van het bestaan verlamt me. Het leven is zo ongelooflijk dat het enige wat ik nog kan doen is blijven liggen en enkel kan ademen. van : W. N. P. Barbellion
X
sky-stars forest hills-sunrise lake-forest mountains-with-lake plant-drops purple-flower river-forest road-with-clouds straat-stad sun-over-waterfall yellow-wheat z-love-children-sun z-love-geliefdes-zon z-love-hands-sun z-love-hands z-love-leaves z-love-parijs z-love-small-hearts z-love-zwanen

Lettergrootte:

20 px 24 px 28 px 32 px 40 px 48 px

Lettertype:

Arial TNR Verdana Courier New Comic Monospace

Kleur:

Wit Blauw Rood Geel Groen Zwart

Schaduw:

Geen Wit Zwart
sky-stars Tijdens een wandeling of verdiept in een boek of in een omhelzing, word ik ineens wakker met een grote verbazing over alles. Het simpele feit van het bestaan verlamt me. Het leven is zo ongelooflijk dat het enige wat ik nog kan doen is blijven liggen en enkel kan ademen.
- W. N. P. Barbellion Citaten.NET