• Wiet van Broeckhoven Les: methode, waarbij informatie van de notities van de professor worden overgebracht naar de notities van de student, zonder dat ze via de hersenen van één van beide passeren.
    Wiet van Broeckhoven
    Belgisch radio-presentator en mediapersoonlijkheid 1949-2019
    - +
    +7
Wiet van Broeckhoven - Les: methode, waarbij informatie van de notities van de professor worden overgebracht naar de notities van de student, zonder dat ze via de hersenen van één van beide passeren.
Les: methode, waarbij informatie van de notities van de professor worden overgebracht naar de notities van de student, zonder dat ze via de hersenen van één van beide passeren. van : Wiet van Broeckhoven
X
sky-stars forest hills-sunrise lake-forest mountains-with-lake plant-drops purple-flower river-forest road-with-clouds straat-stad sun-over-waterfall yellow-wheat z-love-children-sun z-love-geliefdes-zon z-love-hands-sun z-love-hands z-love-leaves z-love-parijs z-love-small-hearts z-love-zwanen

Lettergrootte:

20 px 24 px 28 px 32 px 40 px 48 px

Lettertype:

Arial TNR Verdana Courier New Comic Monospace

Kleur:

Wit Blauw Rood Geel Groen Zwart

Schaduw:

Geen Wit Zwart
sky-stars Les: methode, waarbij informatie van de notities van de professor worden overgebracht naar de notities van de student, zonder dat ze via de hersenen van één van beide passeren.
- Wiet van Broeckhoven Citaten.NET