• William James Acceptatie van wat er gebeurd is, is de eerste stap voor het overwinnen van de gevolgen van een tegenslag.
    Origineel: Acceptance of what has happened is the first step to overcoming the consequences of any misfortune.
    William James
    Amerikaans filosoof 1842-1910
    - +
    +10
William James - Acceptatie van wat er gebeurd is, is de eerste stap voor het overwinnen van de gevolgen van een tegenslag.
Acceptatie van wat er gebeurd is, is de eerste stap voor het overwinnen van de gevolgen van een tegenslag. van : William James
X
hills-sunrise forest lake-forest mountains-with-lake plant-drops purple-flower river-forest road-with-clouds sky-stars straat-stad sun-over-waterfall yellow-wheat z-love-children-sun z-love-geliefdes-zon z-love-hands-sun z-love-hands z-love-leaves z-love-parijs z-love-small-hearts z-love-zwanen

Lettergrootte:

20 px 24 px 28 px 32 px 40 px 48 px

Lettertype:

Arial TNR Verdana Courier New Comic Monospace

Kleur:

Wit Blauw Rood Geel Groen Zwart

Schaduw:

Geen Wit Zwart
hills-sunrise Acceptatie van wat er gebeurd is, is de eerste stap voor het overwinnen van de gevolgen van een tegenslag.
- William James Citaten.NET