• Wim Kan Ik voel mij op elke première als een trapezewerker, die zijn nummer zonder valnet moet doen! En dat gevoel raak ik nooit meer kwijt.
    Bron: Soms denk ik wel eens bij mezelf (1983)
    Wim Kan
    Nederlands cabaretier 1911-1983
    - +
     0
Laden...
Wim Kan - Ik voel mij op elke première als een trapezewerker, die zijn nummer zonder valnet moet doen! En dat gevoel raak ik nooit meer kwijt.
Ik voel mij op elke première als een trapezewerker, die zijn nummer zonder valnet moet doen! En dat gevoel raak ik nooit meer kwijt. van : Wim Kan
X
river-forest forest hills-sunrise lake-forest mountains-with-lake plant-drops purple-flower road-with-clouds sky-stars straat-stad sun-over-waterfall yellow-wheat z-love-children-sun z-love-geliefdes-zon z-love-hands-sun z-love-hands z-love-leaves z-love-parijs z-love-small-hearts z-love-zwanen

Lettergrootte:

20 px 24 px 28 px 32 px 40 px 48 px

Lettertype:

Arial TNR Verdana Courier New Comic Monospace

Kleur:

Wit Blauw Rood Geel Groen Zwart

Schaduw:

Geen Wit Zwart
river-forest Ik voel mij op elke première als een trapezewerker, die zijn nummer zonder valnet moet doen! En dat gevoel raak ik nooit meer kwijt.
- Wim Kan Citaten.NET