• Audre Lorde Haat is de woede van degenen die onze doelen niet delen, en haar doel is dood en vernietiging. Woede is een verdriet over verschillen tussen gelijken, en het doel ervan is verandering.
    Origineel: Hatred is the fury of those who do not share our goals, and its object is death and destruction. Anger is a grief of distortions between peers, and its object is change.
    Bron: Sister Outsider: Essays and Speeches (2012) 129
    Audre Lorde
    Amerikaanse schrijfster, dichteres en activiste 1934-1992
    - +
    +1
Audre Lorde - Haat is de woede van degenen die onze doelen niet delen, en haar doel is dood en vernietiging. Woede is een verdriet over verschillen tussen gelijken, en het doel ervan is verandering.
Haat is de woede van degenen die onze doelen niet delen, en haar doel is dood en vernietiging. Woede is een verdriet over verschillen tussen gelijken, en het doel ervan is verandering. van : Audre Lorde
X
straat-stad forest hills-sunrise lake-forest mountains-with-lake plant-drops purple-flower river-forest road-with-clouds sky-stars sun-over-waterfall yellow-wheat z-love-children-sun z-love-geliefdes-zon z-love-hands-sun z-love-hands z-love-leaves z-love-parijs z-love-small-hearts z-love-zwanen

Lettergrootte:

20 px 24 px 28 px 32 px 40 px 48 px

Lettertype:

Arial TNR Verdana Courier New Comic Monospace

Kleur:

Wit Blauw Rood Geel Groen Zwart

Schaduw:

Geen Wit Zwart
straat-stad Haat is de woede van degenen die onze doelen niet delen, en haar doel is dood en vernietiging. Woede is een verdriet over verschillen tussen gelijken, en het doel ervan is verandering.
- Audre Lorde Citaten.NET