Citaten.net Premium

Het Citaten.Net Premium-abonnement is ontwikkeld als reactie op de opkomst van adblockers en AI. Met dit betaalde abonnement krijgt u onder andere een advertentievrije website, kunt u citaten opslaan, de bron van een citaat bekijken en profiteert u van nog veel meer extra functies. U kunt al lid worden vanaf € 3,- voor een maand.

Aanmelden of inloggen:

Inloggen

Aanmelden

Informatie:

Over Citaten.net Premium

  • Charles Dickens Het is gebeurd, en er is niets meer aan te doen, en dat is één troost, zoals ze in Turkije zeggen als ze de verkeerde man hebben onthoofd.
    Origineel: It's over, and can't be helped, and that's one consolation, as they always says in Turkey, ven they cuts the wrong man's head off.
    Bron: The Pickwick Papers (1836) ch.23
    Charles Dickens
    Engels schrijver 1812-1870

    U kunt niet reageren, alleen ingelogde leden met een abonnement kunnen comments bij een citaat plaatsen.
    Meld u aan of log in.

    - +
    +1
Laden...
Charles Dickens - Het is gebeurd, en er is niets meer aan te doen, en dat is één troost, zoals ze in Turkije zeggen als ze de verkeerde man hebben onthoofd.
Het is gebeurd, en er is niets meer aan te doen, en dat is één troost, zoals ze in Turkije zeggen als ze de verkeerde man hebben onthoofd. van : Charles Dickens
X
mountains-with-lake forest hills-sunrise lake-forest plant-drops purple-flower river-forest road-with-clouds sky-stars straat-stad sun-over-waterfall yellow-wheat z-love-children-sun z-love-geliefdes-zon z-love-hands-sun z-love-hands z-love-leaves z-love-parijs z-love-small-hearts z-love-zwanen

Lettergrootte:

20 px 24 px 28 px 32 px 40 px 48 px

Lettertype:

Arial TNR Verdana Courier New Comic Monospace

Kleur:

Wit Blauw Rood Geel Groen Zwart

Schaduw:

Geen Wit Zwart
mountains-with-lake Het is gebeurd, en er is niets meer aan te doen, en dat is één troost, zoals ze in Turkije zeggen als ze de verkeerde man hebben onthoofd.
- Charles Dickens Citaten.NET