Citaten.net Premium

Het Citaten.Net Premium-abonnement is ontwikkeld als reactie op de opkomst van adblockers en AI. Met dit betaalde abonnement krijgt u onder andere een advertentievrije website, kunt u citaten opslaan, de bron van een citaat bekijken en profiteert u van nog veel meer extra functies. U kunt al lid worden vanaf € 3,- voor een maand.

Aanmelden of inloggen:

Inloggen

Aanmelden

Informatie:

Over Citaten.net Premium

  • George Bernard Shaw Mijn vriend, wanneer een man iets te vertellen heeft in deze wereld, is de moeilijkheid niet hem het te laten vertellen, maar juist te voorkomen dat hij het te vaak vertelt.
    Origineel: My friend, when a man has anything to tell in this world, the difficulty is not to make him tell it, but to prevent him from telling it too often.
    Bron: Caesar and Cleopatra (1898)
    George Bernard Shaw
    Iers-Engels schrijver, criticus en Nobelprijswinnaar literatuur (1925) 1856-1950

    U kunt niet reageren, alleen ingelogde leden met een abonnement kunnen comments bij een citaat plaatsen.
    Meld u aan of log in.

    - +
     0
Laden...
George Bernard Shaw - Mijn vriend, wanneer een man iets te vertellen heeft in deze wereld, is de moeilijkheid niet hem het te laten vertellen, maar juist te voorkomen dat hij het te vaak vertelt.
Mijn vriend, wanneer een man iets te vertellen heeft in deze wereld, is de moeilijkheid niet hem het te laten vertellen, maar juist te voorkomen dat hij het te vaak vertelt. van : George Bernard Shaw
X
hills-sunrise forest lake-forest mountains-with-lake plant-drops purple-flower river-forest road-with-clouds sky-stars straat-stad sun-over-waterfall yellow-wheat z-love-children-sun z-love-geliefdes-zon z-love-hands-sun z-love-hands z-love-leaves z-love-parijs z-love-small-hearts z-love-zwanen

Lettergrootte:

20 px 24 px 28 px 32 px 40 px 48 px

Lettertype:

Arial TNR Verdana Courier New Comic Monospace

Kleur:

Wit Blauw Rood Geel Groen Zwart

Schaduw:

Geen Wit Zwart
hills-sunrise Mijn vriend, wanneer een man iets te vertellen heeft in deze wereld, is de moeilijkheid niet hem het te laten vertellen, maar juist te voorkomen dat hij het te vaak vertelt.
- George Bernard Shaw Citaten.NET