• Phil Bosmans Ik zou heel graag hebben, dat iedereen zou zeggen: 'Ik heb genoeg'. Ik heb twee ogen zo kostbaar als diamanten, een mond om te zingen en te fluiten en een gezondheid die niet te betalen is. Ik heb genoeg.
    Bron: Menslief, ik wens je vrede en alle goeds 12 maart
    Phil Bosmans
    Belgische pater en schrijver 1922-2012
    - +
    +6
Phil Bosmans - Ik zou heel graag hebben, dat iedereen zou zeggen: 'Ik heb genoeg'.
Ik heb twee ogen zo kostbaar als diamanten, een mond om te zingen en te fluiten en een gezondheid die niet te betalen is. Ik heb genoeg.

Bekijk alle citaten van Phil Bosmans

Trefwoorden in deze citaten:

Vergelijkbare auteurs

Ik zou heel graag hebben, dat iedereen zou zeggen: 'Ik heb genoeg'. Ik heb twee ogen zo kostbaar als diamanten, een mond om te zingen en te fluiten en een gezondheid die niet te betalen is. Ik heb genoeg. van : Phil Bosmans
X
river-forest forest hills-sunrise lake-forest mountains-with-lake plant-drops purple-flower road-with-clouds sky-stars straat-stad sun-over-waterfall yellow-wheat z-love-children-sun z-love-geliefdes-zon z-love-hands-sun z-love-hands z-love-leaves z-love-parijs z-love-small-hearts z-love-zwanen

Lettergrootte:

20 px 24 px 28 px 32 px 40 px 48 px

Lettertype:

Arial TNR Verdana Courier New Comic Monospace

Kleur:

Wit Blauw Rood Geel Groen Zwart

Schaduw:

Geen Wit Zwart
river-forest Ik zou heel graag hebben, dat iedereen zou zeggen: 'Ik heb genoeg'. Ik heb twee ogen zo kostbaar als diamanten, een mond om te zingen en te fluiten en een gezondheid die niet te betalen is. Ik heb genoeg.
- Phil Bosmans Citaten.NET